• Новак
5 боја факултативна Мотоцикл Синџир прилагодувач refires парчиња мотоцикл синџир авто tensioner гума синџир tensioner Алуминиум легура

5 боја факултативна Мотоцикл Синџир прилагодувач refires парчиња мотоцикл синџир авто tensioner гума синџир

DEN 1167.84
Во достапна форма

Пристапност

НИ 26.98 / парче НАС 11.89 / пар НИ 26.49 / set НИ 4.99 / пар НИ 85.24 / set НИ 8.59 / парче НАС 1.16 / парче НАС 71 / парче НАС 2.78 / set НИ 28.99 / парче НАС 12.99 / пар
состојба На синџир tensioner е најдобро за вашиот хеликоптер проект! Оваа tensioner автоматски се прилагодува додека ја вози преку многу моќен torsion пролет во која тензија е целосно прилагодливи. Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Алуминиумски + Гума Fitment : ве Молиме мерка Мотоцикл рамка сопствени клип цевка 's спецификации пред наддавање, да добиете најмногу соодветни spec tensioner. Универзална одговара на повеќето мотоцикл.
пакетот вклучува :
1 парче на Мотоцикл синџир tensioner
Answer : ___________________________ Note : синџир авто tensioner Некои мотоцикли треба различни големини, треба да се купи според вашиот сопствен мотор големини Синџир прилагодувач

Главните карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Име На Модел:
DF-CT-001
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум + Гума
Специјални Функции:
Мотоцикл синџир tensioner
Fitment:
Универзална одговара на повеќето мотоцикл.
is_customized:
yes

Избор на клиент