• Новак
Dragon Ball Z Goku Со Ефект DIY Led Ноќ Светлата Светилка Аниме Dragon Ball DBZ Синот Goku Led Светилка Божиќ Оркестарот Lampara Led

Dragon Ball Z Goku Со Ефект DIY Led Ноќ Светлата Светилка Аниме Dragon Ball DBZ Синот Goku Led Светилка Божиќ

DEN 1741.00
DEN 2048.64
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor
Dragon Ball Z Goku Со Ефект DIY Led Ноќ Светлата Светилка Аниме Dragon Ball DBZ Синот Goku Led Светилка Божиќ Оркестарот Lampara Led

Главните карактеристики

Бренд Име:
Liupurhome
Тип:
Атмосферата
Обликот:
Цртан филм
Е Светилки Вклучени:
No
Енергија:
Префрлете
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
DC
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
No
Напон:
220V
Тип На Батерија:
Никој
сертификација:
CCC,RoHS
Употреба:
празник
Е Батерии Се Потребни:
No
Број На Модел На:
акција фигура
Тип На Објект:
Ноќ Светла

Избор на клиент