• Новак
YUMOSHI Риболов Ролна AT8000/9000 13+1BB Топката Лежишта CNC рокер рака Море се Врти PC+ABS Лево /Десно рака Меѓусебно 2017

YUMOSHI Риболов Ролна AT8000/9000 13+1BB Топката Лежишта CNC рокер рака Море се Врти PC+ABS Лево /Десно рака

DEN 1920.00
Во достапна форма

Пристапност

Нормално, пакети ќе пристигне во рок од 45 дена.
Пратката&Испорака
1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.
Враќање&Наплата
1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено.
2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа. : AT8000/AT9000 Тежина : AT8000 690g ; AT9000 720g Cid : 4.
3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете ја
4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од pckaging.
3,Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.

Главните карактеристики

Имајќи Количина:
14
Гајтанот Капацитет:
8000 Серија, 9000 Серија
Бренд Име:
yumoshi
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Метод:
врти
Риболов Ленти Тип:
Далечни Тркала
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Број На Модел На:
AT8000/AT9000
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
1.0kg (2.20lb.)
Пакет Големина:
18cm x 17cm x 12cm (7.09in x 6.69in x 4.72in)
Име:
риболов ролна
Модел Бр.:
AT8000/AT9000
Мамка Тип:
Лажни Мамка
риболов вид:
врти
Материјал:
PC+ABS
Начин на употреба:
Лево/Десно рака заменлив
Потекло:
Кина

Избор на клиент