• Новак
Kalen Класичен Сребрен Крст Ѓердани Накит Мажите не ' Рѓосувачки Челик Метал Крстот Pendant Ѓердани Машки Модни Накит трговија на Големо

Kalen Класичен Сребрен Крст Ѓердани Накит Мажите не ' Рѓосувачки Челик Метал Крстот Pendant Ѓердани Машки Модни

DEN 399.00
DEN 532.32
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Kalen
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
51*30мм
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
KP55901-BD
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Функција:
Мажите накит

Избор на клиент