• Новак
Кујна Компир Slicer Секачи Нерѓосувачки Челик Чипс Намали Кујнски Нож Slicers Готвење Алатки MYDING

Кујна Компир Slicer Секачи Нерѓосувачки Челик Чипс Намали Кујнски Нож Slicers Готвење Алатки MYDING

DEN 58.00
DEN 76.80
-24 %
Во достапна форма

Пристапност

Кујна Компир Slicer Секачи Нерѓосувачки Челик Чипс Намали Кујнски Нож Slicers Готвење Алатки MYDING Опис : Опис
Големина : 6*22cm
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик & пластична рачка
Сосема нов , со висок квалитет и моден дизајн.
Тоа е корисна алатка за да се намали компир, овошје и така натаму.
Овој објект е професионална компир чип машина. Основна алатка за професионална тесто готвач или леб создателот и се готви.
Оваа компир чип машина карактеристики здрав дрво се справи и издржлива нерѓосувачки челик сечилото за лесно сечење, режење, стружење и да го дигате прстот.
Совршен за користење на veggie мезе за партиите и за специјални прилики.
Направи вашите оброци забава со сечење на храна со овој брановидна чупка сече со нож.
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Пакетот Вклучува : 1 x Чупка Машина

Главните карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Бренд Име:
Aihogard
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено
Број На Модел На:
N/A
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers

Избор на клиент