• Новак
ABS Мет Задните Магла Светло за Магла Светилка Покрие Трим 2 парчиња за LEXUS RX200t RX450h година

ABS Мет Задните Магла Светло за Магла Светилка Покрие Трим 2 парчиња за LEXUS RX200t RX450h година

DEN 2014.56
Во достапна форма

Пристапност


Објектот Fitment : F тоа за LEXUS RX200t RX450h 2016 година
Опис : Состојба : 100% Сосема нов изработен од ABS пластика
Боја : Мет
Вклучува : 2 Парчиња Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно installe и Нема измена е потребно,3 M селотејп е прикачен

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Избор на клиент