• Новак
6pcs/set 1/8 Мини Вежба Малку Сет Сечење Алатки Ротари Алатка За Машини Нож резби во Дрво CNC Гравирање Алатки Комплет Додатоци

6pcs/set 1/8 Мини Вежба Малку Сет Сечење Алатки Ротари Алатка За Машини Нож резби во Дрво CNC Гравирање Алатки

DEN 58.00
DEN 66.72
-13 %
Во достапна форма

Пристапност


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Дрво rasp
3. Материјал : High speed челик 4241
4. Големина : 39mm/1.54"
5. Месо тело со Дијаметар mandrels : 3.17 mm/0.12".
6. Боја : Бела
7. Сите краковите се 3.17 мм и компатибилни со други мулти-алатка машини, вклучувајќи ел.
8. Овие 6 PCS ХСС Рутирање Битови се совршен за сите видови надвор работи како Модел одлуки и слично.
9. За преработка на метални и неметални површини. Одлично за занает, дома, поправки и сл сте го името
10. Користење на гравирање машина или мини-Вежба разни форми на сечење дел се обезбеди ефикасна обработка на која
материјали должина е околу 40мм.
Димензии (глава дијаметар x главата должина x месо тело со дијаметар) :
Најголемата Колона Еден : 8 x 10 x 3.17 mm/0.31" x 0.39" x 0.12".
Поголем Конус Еден : 6 x 11 x 3.17 mm/0.24" x 0.43" x 0.12".
Средната Колона Еден : 3 x 7 x 3.17 mm/0.12" x 0.28" x 0.12".
Мали Конус : 3 x 7 x 3.17 mm/0.12" x 0.28" x 0.12".
Најмалите Колона Еден : 3 x 2.5 x 3.17 mm/0.12" х 0.10" x 0.12".
Топката Еден : 3 x 3 x 3.17 mm/0.12" x 0.12" x 0.12".
Пакетот вклучува :
6 Pcs/Set * ХСС Рутирање Рутер Мелење Битови

Главните карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Ротари Датотеки
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Забите тип:
Фино заби
Датотека Намалување Тип:
Еден намали
Број На Модел На:
GJ0232-01
Тип:
Машини За Rasp
Материјал:
High speed челик 4241
Должина:
39mm/1.54
Функција:
Пресврт Вежба Малку
Месо тело со Дијаметар mandrels:
3.17 mm/0.12
боја:
Бела

Избор на клиент