• Новак
1PCS Метал Spudger Стап Отворање Поправка Алатка лап-топ компјутери за iPhone 4 и 4S 5 5s 6 7 iPad и iPod

1PCS Метал Spudger Стап Отворање Поправка Алатка лап-топ компјутери за iPhone 4 и 4S 5 5s 6 7 iPad и iPod

DEN 38.00
DEN 50.40
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена : 1.Ние не сноси никаква добивка ,V. А Т давачки или оддалечена област такса. 2.Да им помогне на купувачот да се намали увозните давачки и брод надвор брзо,ве молиме кажете ни за вашите специфични барања, вклучувајќи колку декларираната вредност сакате ни да се стави на комерцијална фактура откако ќе поставена цел.
Ние не можеме да брод надвор додека не се добие овој одговор .
Метал Spudger Стап Отворање Поправка Алатка лап-топ компјутери за i Phone 4 и 4 S 5 5s 6 7 i Pad и i Pod
Пенкало Scraper 100% сосема нов Модел : Scraper Должина : околу 6cm Тежина : околу 3g Користат За : Scrape за BGA reballing Пакет вклучуваат 1x scraper

Главните карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
No
Тип:
Рака Алатка Делови
Бренд Име:
Eruntop
Употреба:
Дома, DIY
Број На Модел На:
-

Избор на клиент