• Новак
Нови 5.5 инчен MegaFon Најава+MFLoginPh TOPSUN_G5247_A1 екран на Допир+LCD дисплеј модул assembley Бесплатен превозот

Нови 5.5 инчен MegaFon Најава+MFLoginPh TOPSUN_G5247_A1 екран на Допир+LCD дисплеј модул assembley Бесплатен

DEN 336.00
Во достапна форма

Пристапност


Нови 5.5" инчен Mega Fon Најава+MFLogin Ph TOPSUN_G5247_A1 екран на Допир+LCD дисплеј модул assembley Бесплатен превозот

Главните карактеристики

Број На Модел На:
MegaFon Најава+MFLoginPh
Бренд Име:
Perciron
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо

Избор на клиент