• Новак
YAOPEI ИНЈЕКТОР за ГОРИВО За Peugeot Citroen 0280156034 447180 9638220380 1984E9 96382203

YAOPEI ИНЈЕКТОР за ГОРИВО За Peugeot Citroen 0280156034 447180 9638220380 1984E9 96382203

DEN 590.00
DEN 719.52
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


YAOPEI ИНЈЕКТОР за ГОРИВО За Peugeot Citroen 0280156034 447180 9638220380 1984 E9 96382203 Fitment : За Citroen За Citroen Berlingo МФ 1.6 16 V 2000/10-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Citroen Berlingo МФ 1.6 16 V 2002/11-2014/12 1587 кзм, 81 KW, 110 PZ За Citroen Berlingo Kasten М _ 1.6 16 V 2000/10-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Citroen C2 JM _ 1.6 2003/09-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Citroen C3 ВАЛУТНА _ 1.6 16 V 2002/02-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Citroen C3 Pluriel HB _ 1.6 2003/05-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Citroen Xsara N1 1.6 16 V 2000/09-2005/03 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Citroen Xsara Пауза N2 1.6 16 V 2000/09-2005/08 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Citroen Xsara Coupé N0 1.6 16 V 2000/09-2005/03 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Peugeot За Peugeot 1007 КМ _ 1.6 16 V 2005/04-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Peugeot 206 CC 2 D 1.6 16 V 2000/09-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Peugeot 206 Schr? gheck 2 A/C 1.6 16 V 2000/12-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Peugeot 206 SW 2 E/К 1.6 16 V 2002/07-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Peugeot 206 SW 2 E/К 1.6 GPL 2002/07-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Peugeot 307 3А/C 1.6 16 V 2000/08-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Peugeot 307 Пауза 3И 1.6 16 V 2002/03-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Peugeot 307 ШВ 3 H 1.6 16 V 2002/03-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Peugeot Partner Combispace 5 F 1.6 16 V 2001/07-2014/12 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ За Peugeot Partner Kasten 5 1.6 2000/09-2002/10 1587 кзм, 80 KW, 109 PZ

Главните карактеристики

is_customized:
YES
Бренд Име:
YAOPEI
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Објектот Должина:
1
Материјал Тип:
Нови
ОЕМ:
0280156034
Гаранција:
Yes
Земја:
Кина
Тип:
инјектор за гориво
испорака:
брза испорака
Осветленост Дел Број:
447180 9638220380 1984E9 1984 година.E9 96382203 81249
Површина:
Висок квалитет
Производство Дел Број:
0280156034 0 280 156 034 0280 156 034
Fitment:
За Peugeot Citroen
Состојба:
Нови

Избор на клиент