• Новак
1pcs Пластични Цртање Фах Палета на Бои Уметност Боја За Нафта Watercolour Бела Сликарски Палети 10 Бунари Дизајн Со Палецот Дупка

1pcs Пластични Цртање Фах Палета на Бои Уметност Боја За Нафта Watercolour Бела Сликарски Палети 10 Бунари

DEN 51.00
DEN 60.96
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
Карактеристики :
Погоден за сите вода со седиште во медиумите
Боја фах има шест круг бунари и четири правоаголни велс
Има контури на традиционалните палета со thumbhole
Направен од лиен бела пластика, тоа е издржлив и лесен за чистење
Сите што ви треба е вашиот имагинација за да започнете со креирање на различни проекти
Боја : Бела
Пакетот Вклучува :
1 x Белата ликовната Уметност Боја за Цртање Фах Сликарски Палети
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Се враќа Терминот Ние да не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт (Кина ЕМС веб-страница).) може да биде подолго од вообичаеното време. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната,Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.

Главните карактеристики

Бренд Име:
SHNGki
Возраст:
>6 години
Број На Модел На:
сликарски палети
Материјал:
Пластични
Обликот:
Нередовноста

Избор на клиент