• Новак
Дворот Детска Мини Најлон Отскокнување Куќа Гумени Кенгура Жив Замокот Скокање Замокот со Лизгачот и Компресор за Домашна Употреба

Дворот Детска Мини Најлон Отскокнување Куќа Гумени Кенгура Жив Замокот Скокање Замокот со Лизгачот и Компресор

DEN 40080.00
Во достапна форма

Пристапност

Шиење, Сите наши гумени производи употреба Двојно, Четворни, а во некои области
6-начин кутија крои да се осигураме дека нашите производи ќе трае. Празно бизнис банер, визит картичката во држачот, предупредувачки знак се достапни.55 mm 1000 D ПВЦ на поврзување на дел од внатрешноста за да се зајакне објектот.Сите производи се
произведени за да бидат безбедни и издржливи.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со меѓународните стандарди страна крои, сликарството и конец сите помине SGS тест, Тоа е безбедно и издржливи. Ние ги користиме 0. Воздушниот компресор : УЛ или CE Сертификација (680 W, 750 W, 950 W, 1100 W, 1500 W)
3. Сите имаат
интегрирани назад протокот клапи на дефлација патентите за да се намали воздушниот течење. Материјал : направен од најдобрите Платон 0. Секој нешто големо ќе мора 8 парчиња на голема D прстен безбедност подлога барем да се направи
единиците повеќе стабилен и слајд ќе има повеќе. Обезбедување на двојно крои насекаде и четворни во областите на висока
солза и на дното стрес точка за да бидете сигурни дека inflatables се силни.
и двојно крои, со засилување на висок стрес области. Силна и сигурен комерцијални одделение патентите со Велкро капак.

Главните карактеристики

Големина:
bouncer no blower, bouncer have blower
боја:
multicolor
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,2-4 Години
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Гумени Кенгура
Број На Модел На:
MZIB103116373
дизајн:
Гумени Брануваа
Бренд Име:
MZQM
Дебелина:
0.55 mm/0.4 mm
Тежина:
70kg
Проверка на автентичност:
CE, RoHS EN14960 EN71
Додатоци:
Поправка Колекции
Испорака:
Од
ОЕМ:
Логото prrinting
MOQ:
1 Парче
компресор:
Не мора
Шиење бод:
Двојно
Големина:
4*3m

Избор на клиент

Гумени Зелен Лак
  • Новак

Гумени Зелен Лак

DEN 11520.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2

Гумени Жолт Лак
  • Новак

Гумени Жолт Лак

DEN 11520.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2

Гумени Црвен Лак.
  • Новак

Гумени Црвен Лак.

DEN 12000.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2