• Новак
Бесплатен Превозот 480pcs 10ml црна Матирано стакло шише со Црна пластика sprayer 10cc Етерично Масло Спреј Стаклено шише парфем

Бесплатен Превозот 480pcs 10ml црна Матирано стакло шише со Црна пластика sprayer 10cc Етерично Масло Спреј

DEN 22334.00
DEN 23760.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


10ml црно стаклено шише со sprayer, 10 ml balck спреј шише, 10cc црна козметички шише, за нега на кожата, масло шише Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 ml
вратот : 18mm
тоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешка
1 set = 1 шише+ 1sprayer
Боја на шишето : Црна
Логото можат да се отпечатат за шише
Шишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирна
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
имаме и други димензии : 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме видете подолу линк За експрес испорака.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.
4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
5236
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
StarDu Пакување
Големина:
10ml

Избор на клиент