• Новак
Разиграните Далеку Hayao Miyazaki филмски постери kraft Јапонски аниме аниме детска соба декоративни цртежи постер

Разиграните Далеку Hayao Miyazaki филмски постери kraft Јапонски аниме аниме детска соба декоративни цртежи

DEN 81.00
DEN 95.04
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

торба

Главните карактеристики

Големина:
30X21CM, 42X30CM
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Постер
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид

Избор на клиент