• Новак
Најновите 10pcs/Многу Спојка Адаптер Шлаг Цевки Млазницата Торба Поставите Цвет Торта Тесто Алатка Поставите Торта Декорирање Алатки

Најновите 10pcs/Многу Спојка Адаптер Шлаг Цевки Млазницата Торба Поставите Цвет Торта Тесто Алатка Поставите

DEN 71.52
Во достапна форма

Пристапност

10pcs/Многу Спојка Адаптер Шлаг Цевки Млазницата Торба Поставите Цвет Торта Тесто Алатка Поставите Торта Декорирање Алатки Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет
една големина : Прибл. 2.5 X3.3cm
Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см
Материјал : Храна Одделение ПП Боја : Јасно Пакетот Вклучува : 10 x Мали Димензии Adaptors Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Главните карактеристики

Бренд Име:
SAFEBET
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
NC0532-01
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип На Производ:
спојка адаптер
Име на производ:
Шлаг Цевки Млазницата Торба Сет
Употреба:
Торта Цвет Тесто Постави Алатка
ip камери 1080p wifi:
торта декорирање алатки
Usage2:
Божиќ Торта Декорирање Алатка
Usage3 :
Партија Свадба Декорација Торта
Usage4:
Роденден Фондан Торта Декорирање Алатки
Употреба:
торта оркестарот
Функција:
Мала Големина Adaptors
function1:
Торта Алатки
Повод:
Ресторан Бар Хотел Слаткарница Кујна Училиште

Избор на клиент