• Новак
6pc 7x1.5cm да се Шие На Кристал Beaded Црв Печ Helminth Applique Инсекти Закрпи За Грб Чевли на Фармерки Appliques Parche AC1072

6pc 7x1.5cm да се Шие На Кристал Beaded Црв Печ Helminth Applique Инсекти Закрпи За Грб Чевли на Фармерки Appliques

DEN 656.00
DEN 911.52
-28 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас.
6 pc/многу 7x1.5cm да се Шие На Cryatl Beaded Црв Печ Rhineston Helminth Applique Инсекти Закрпи За Облека, Чевли на Фармерки и Кеси рачно изработени Appliques Parches Bordados Ropa Шиење Додатоци DIY AC1072
Тип : Печ,Закрпи, Appliques, Applique, Мотив, Шиење Прибор, Прибор за Шиење, DIY Материјали
Функција : да се Шие на,
Боја : Кафена, Зелена
Големина : 7x1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве Молиме контактирајте со нас за парцела врати & плаќање надоместок. Ако Не Примите Објект На Време, ве Молиме да се Земе Време да Контактирате со нас. Пратката Статус Може да Се Следи Преку Пост Официјална Веб-страница или 7-10 Дена Подоцна, По Испраќањето. Во Случај Експресна Услуга е Потребно, ве Молиме Контактирајте не За Подетални Товар. Но ќе мора да плаќаат за врати товар. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации. Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект.

Главните карактеристики

боја:
6pc мешана боја
Бренд Име:
JUBRAY
Големина:
7x1.5 cm
Техника:
Beaded
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени,Еко-Пријателски,3D
Број На Модел На:
AC1072
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Објект:
Печ, Applique, Мотив,Шиење Прибор, Прибор За Шиење
Функција:
Еко-Пријателски, 3D, рачно изработени, се Шие на
Шема:
Инсекти, Црв, Helminth
Опсегот:
Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
Количина Вклучени:
6 pc
Големина:
7x1.5 cm
боја:
Зелена, Кафеава

Избор на клиент