• Новак
Акварел Океанот Стил Pillowcase Светулка Тегла Conch Сирена 43*43CM Хаваи Мапата Перница Покрие Оркестарот Дома дневната Соба на Каучот Канцеларија

Акварел Океанот Стил Pillowcase Светулка Тегла Conch Сирена 43*43CM Хаваи Мапата Перница Покрие Оркестарот

DEN 168.00
DEN 239.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

пренослив и перат; 2.(Освен празник) 2.Акварел Океанот Стил Pillowcase Светулка Тегла Conch Сирена 43*43 CM Хаваи Мапата Перница Покрие Оркестарот Дома дневната Соба на Каучот Канцеларија
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.Перница големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 см!(Околу 0. Ако сакате да се купи повеќе на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!. Ние обично брод во рок од 3 дена. Ви благодариме. Производ Слики Детали ве Молиме имајте во предвид : 1. Невидливи патент дизајн, лесно да се отвори и лесна дизајн.Ние ќе го реши проблемот за вас.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Само перница покрие, не пополнување;невидливи патент дизајн. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел.

Главните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Обична
Број На Модел На:
H9516
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
Mycojines
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Светулка Тегла Школка Кит Ајкула Сирена Патка Шише

Избор на клиент