• Новак
Позлата Позлатени TPU Покритие За Samsung Галакси S8 S8 плус силикони Задниот Поклопец За Samsung Galaxy S4 S5 A3 А5 О7 2017 мека случај

Позлата Позлатени TPU Покритие За Samsung Галакси S8 S8 плус силикони Задниот Поклопец За Samsung Galaxy S4

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета. (освен Во оддалечените области)
3.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1.парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно. Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување.кога ќе брод мојата цел? ако вашите нарачки се заврши, ќе се испратени на вашата нарачка до вас во 48hours 2.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК. B) преговара за враќање на средствата.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.ние прифаќаме : westernunion
3.Delievery време : EMS : 5-15days.
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми.Сите предмети се 100% нови и прегледани.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.можете да ги пратите пред 24hours .
Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.

Главните карактеристики

Материјал:
За A3 2016 Година A310, За А5 2016 Година A510, За О7 2016 Година A710, За A3 2017 A320, За А5 2017 A520, За О7 2017 A720, За S6, За S6 работ, За S7, За S7 работ, За S8, За S8 плус, За Големата премиер G530, За Алфа G850, За Galaxy S4, За Галакси S5
Пакет:
Со 1pcs филм слободни
Бренд Име:
weeten
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7,Галакси S7 Работ,Galaxy Серија,Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси Гранд,Галакси S8,Галакси S8 Плус
дизајн:
Бизнис,Обичен
Големина:
5.0 5.2 5.5 5.7
Карактеристики:
силиконска маска
Функција:
TPU на заштита
Бои:
4 бои
Мало Пакување:
opp пакување
Микс од бои на wholesales:
прифати(лево порака)
Место на Потекло:
Guang zhou на кина
занаети:
мека корица
користат за:
За Samsung Galaxy модел
Големина На Екранот:
5.0 5.2 5.5 5.7
Производ ID:
Позлата Tpu

Избор на клиент