• Новак
Во Реалниот Фокс Крзно Жените Краток Топол Капут Дами Зима Вистинско Крзно Outerwear Природни Јакни Грб Големина M/L/XL за Женска

Во Реалниот Фокс Крзно Жените Краток Топол Капут Дами Зима Вистинско Крзно Outerwear Природни Јакни Грб

DEN 9183.00
DEN 18741.12
-51 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа е сè што треба да направите. Ви благодариме !
. И каде да ги купите објект. Ако би сакале да знаете за големина или боја за одредена точка, Или било конкретно прашање, Вие сте добредојдени да ги побарате од нас. Ве молиме оставете белешка за мене дека она големина сакате . 2 најлесен начин : Тивко тресење тоа отворено, се тресат исклучување на екстра мали крзно , и да ја доведе назад обеси на закачалка и оставете го таму за 1-2days, тоа е тоа. Најдобар начин : Висат под сонце за околу еден час, не е премногу долго ве молам! И вие ќе го видите производот стане навистина кожен и comforable во потрага!
Хемиско чистење само! За повеќето ставки, ние имаме многу големини и бои за нив, иако тие не се прикажуваат на листата . Ве молиме запомнете да ги користат "КУЛ" опција.
Природни Јакни Грб Големина M/L/XL за Женска
Објектот Стил : 100% Реално Фарма Фокс Крзно Вест
Бои : Темно Зелена ,Бела,Кафеава,Сива
ОВА Е МАЛКУ СЕ ГРИЖАТ СОВЕТИ!! Кога ќе се отвори пакетот, почекај една секунда пред чувство разочарувачки, ако видите пердув или крзно не е како кожен и пријатна како слики, ве молиме да не грижете се, тоа е нешто нормално! САМО SHAKKING ТОА ! Имате неколку избор за да им помогне да си се врати кожен во потрага 1 На побрз начин : се Користи фен за да свират на пердув полека.

Главните карактеристики

Големина:
Size L Bust 88-90CM, Size XL Bust 90-94CM, Size XXL Bust 94-98C
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Тип:
Тенок
Декорација:
Крзно
Бренд Име:
ETHEL АНДЕРСОН
Број На Модел На:
AO1584 Фокс Крзнено Палто
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Јака:
О Деколте
Материјал:
Крзно,Fox Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
No
Облека Должина:
Краток
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Стил:
Повик
Outerwear Тип:
вистински фокс крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Применливи Луѓе:
крзнени палта жени
Дебелина:
Дебели
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Широк-waisted
Облека Должина:
Краток
боја:
Темно Зелена ,Бела,Сива ,Кафеава
Материјал:
Вистински фокс крзно

Избор на клиент