• Новак
DIY Забрането Град, Кина Занает Хартија Модел за 3D Архитектонско Зграда DIY Образование Играчки рачно изработени Возрасни Загатка Игра

DIY Забрането Град, Кина Занает Хартија Модел за 3D Архитектонско Зграда DIY Образование Играчки рачно изработени

DEN 510.00
DEN 599.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


F eedback
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
За регистрирани воздухопловната, ние нудиме целосна следење на услугата.
Следење На Веб-Страница :
Се враќа
Производи мора да бидат во иста состојба како што ја добил. Ви благодариме!
. Не регистриран економскиот воздух пошта не може да се следи.
Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.
Кутија за пакување метод на потребите за дополнителни трошоци за нас, ние ги користиме ПП Вреќи стандардно за да испратите мала количина на налози.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации до нас директно, без комуникација.
За производите
Фотографии на производи е целосно во согласност со, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Ние гарантираме за да се вратите на стоки безусловно во 7 дена по преземањето на испорака на стоката.
Ние ви препорачуваме да го користите aliexpress стандардни методи, ако е можно.
Забелешка : она што прима не е готов модел , тоа треба да се намали, паста и се соберат !
Забранетиот Град, Кина Занает Хартија Модел за 3 D Архитектонско Зграда DIY Образование Играчки рачно изработени Возрасни Загатка Игра
Карактеристики : Материјал : EPS хартија
Модел : Забранетиот Град, Кина
Хартија Страници : 15 страници
Тежина : * * * (5 ѕвезди е макс)
Answer : ___________________________ Note : прирачници беше црна и бела печатени
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !
- Ве молиме пополнете во приемник е полно име(вашето име,отецот име,презиме) во цел поради новата политика на руската обичаи
Превозот Методи :
1 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : не може да се следи и побавно.

Главните карактеристики

Тип:
DIY 3D Хартија Модел
Тема:
Филм & TV
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Далеку Од Оган
Бренд Име:
Denki & Lin
Број На Модел На:
MPM-031
Материјал:
Хартија
Скала:
како слика се прикажани
Количината на Предмети во Собата:
15 страница

Избор на клиент

новиот мини Соларни автомобили/научно физика експериментални Едукативни играчки/DIY технологија на производство/загатка/бебе
  • Новак

новиот мини Соларни автомобили/научно физика експериментални Едукативни играчки/DIY технологија на производство/загатка/бебе

DEN 183.00 192.48

Функција : Минијатурни соларни автомобил, во сонцето може автоматски да патуваат Забелешка : треба сами