• Новак
5 Слоеви Гнездење Кукли Дрво Панда Пингвин Носат Девојка Делфин Рака-насликани руски Кукла Matryoshka Играчка Дома Декор Дете Подарок YH-17

5 Слоеви Гнездење Кукли Дрво Панда Пингвин Носат Девојка Делфин Рака-насликани руски Кукла Matryoshka Играчка

DEN 431.00
DEN 453.12
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

5 Слоеви Гнездење Кукли Дрво Панда Пингвин Носат Девојка Делфин Рака-насликани руски Кукла Matryoshka Играчка Дома Декор Дете Подарок YH-17
Опис : Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Тип : Руски Кукла
Материјал : Дрвени
Мечка/Панда/Пингвин/Девојка :
Надворешниот Слој
Hight : 14.5 см,со Дијаметар : 7.5 cm
Внатрешниот Слој
Hight : 3.5 см,со Дијаметар : 2cm
Делфин :
Надворешниот Слој
Hight : 12cm,со Дијаметар : 7cm
Внатрешниот Слој
Hight : 2,2 см,со Дијаметар : 1.6 см
5 различни големини
Убава страна се насликани занает
Најдобар избор за подарок и за приватна употреба
Забавни, возбудливи и шарени графика
Погоден за деца над 5 години и возрасни
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.
Ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење .
Пакетот Вклучува : 1 Сет x руски Кукли

Главните карактеристики

Материјал:
Дрво
Тип:
Matryoshka кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
Филм & TV
Карактеристики:
Образовни,Модел,Мини
Пол:
Унисекс
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Бренд Име:
Силна Toyers
Број На Модел На:
Руски
Батеријата:
Никој
Димензии:
N/A
Предупредување:
Никој
Тип На Објект:
Кукли
Форма:
5 слоеви

Избор на клиент