• Новак
5 Парче 16 Amp 5 Pin Plug 380V водоотпорен IP44 3P+N+E Индустриски приклучоци

5 Парче 16 Amp 5 Pin Plug 380V водоотпорен IP44 3P+N+E Индустриски приклучоци

DEN 1332.00
DEN 1664.64
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


5 pin 3 P+N+E 3 pin со неутрална и земјата - 3 фаза Земјата pin позиција во 6 час - на дното pin Водоотпорен оценет да IP44 Погоден за употреба во индустриски, алат, DIY итн Струја : 16 A Напон : 380 V Материјал : Пластични Боја : црвена Количина : 1pc Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 5 X Индустриски приклучоци

Главните карактеристики

Стандард:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Heanttv
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Број На Модел На:
YG316
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Номинална Струја:
16A
WIFI:
No
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1
Номинална Напон:
380v

Избор на клиент

D1751S24B6CZ-16 17251 DC24V
  • Новак

D1751S24B6CZ-16 17251 DC24V

DEN 2732.00 2875.20

,LtdАдреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)Skype : nicaxcxТЕЛ : +86

3412N/12HH 12V 3.2W3412N/2HH
  • Новак

3412N/12HH 12V 3.2W3412N/2HH

DEN 912.00 960.00

Клиентот коментар : 1.Доволно снабдувањеИспорака : 1.Конкурентна Цена3.,LtdАдреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectr

MR77B3 220V 26/30W
  • Новак

MR77B3 220V 26/30W

DEN 1642.00 1728.00

За примерок кој треба вашата полнење Тоа ќе биде испорачуван DHL / Федекс / ТНТ / UPS / EMS или други посебен н