• Новак
3 Големина Кула Kraft Хартија Торта Кутија Со Јасни ПВЦ Прозорец Cookie Торта Пакување Кутија Свадба Подарок Кутија 100pcs/многу Бесплатен превозот

3 Големина Кула Kraft Хартија Торта Кутија Со Јасни ПВЦ Прозорец Cookie Торта Пакување Кутија Свадба Подарок

DEN 2976.00
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : 350g Cardboard
Големина : 135x135x50mm 215x135x50mm 270x135x60mm
Answer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на кутијата не се вклучуваат.
Answer : ___________________________ Note :

Главните карактеристики

Подарок Торба Големина:
135x135x50mm, 215x135x50mm, 270x135x60mm
Повод:
Партија,Свадба,Божик,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Роденден
Шема:
Буква,Срцето,Храна
Број На Модел На:
65985
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
100pcs

Избор на клиент