• Новак
За Субару Impreza Наследство Nissan nv200 np300 Peugeot 307 308 56.5 mm WRC логото Алуминиум Автомобил стил Тркала Центар Центар Капи Налепници

За Субару Impreza Наследство Nissan nv200 np300 Peugeot 307 308 56.5 mm WRC логото Алуминиум Автомобил стил

DEN 189.00
DEN 239.52
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

За Субару Impreza Наследство Nissan nv200 np300 Peugeot 307 308 56.5 mm WRC логото Алуминиум Автомобил стил Тркала Центар Центар Капи Налепници ве Молиме контактирајте со нас ако сакате другите логото На Производи Име : Автомобил Алуминиум Значка Налепница Спецификација на Производот : Ставки Вклучени во Купување : 4 Pcs/Многу Дијаметар : 56.5 mm Висок квалитет, бледнеат-отпорни и водоотпорен Лесна инсталација, само лупам и стап. Отстрани без да се обележи или нечистотија.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
QYJSD
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Дијаметар:
5.65cm
Објектот Должина:
5.65cm
Модел:
Други
Објектот Висина:
5.65cm
Име На Модел:
За WRC
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
5.65cm
Материјал Тип:
Метал

Избор на клиент