• Новак
Писе Мачка Уво Волна Двојно Плетење Капи За Жените Буквата М Зимска Шапка Топло Дебели Девојки Skullies Beanies Женски Капи

Писе Мачка Уво Волна Двојно Плетење Капи За Жените Буквата М Зимска Шапка Топло Дебели Девојки Skullies Beanies

DEN 480.00
DEN 564.96
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Превозот
1. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот
Политика На Враќање
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Но, не постои следење на информации.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации
1.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Време на испорака
1. Ние ќе обезбедиме бесплатна испорака за вас. Ако ви треба побрзо.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. ) пристигнувањето околу 20-60 дена
2. Неговата релативно високи транспортни трошоци.
Писе Мачка Уво Волна Двојно Плетење Капи За Жените Буквата М Зимска Шапка Топло Дебели Девојки Skullies Beanies Женски Капи
Производот
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Материјал:
Волна,Акрилик
Број На Модел На:
m1013(20)
Шаблон Тип:
Писмо
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Бренд Име:
yanyanmumu
Пол:
Девојки
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
одговара на обемот на главата:
54cm да 60см
Beanies Материјал:
8%Волна,42%Памук,50%Акрил
Сезоната:
есен есен

Избор на клиент