• Новак
Среќен Птици Цвет Винил Ѕид Налепници Отстранлив Цртан филм Животинско Ѕид Хартија за Деца Дома декорација Ѕид decals Дневна Соба

Среќен Птици Цвет Винил Ѕид Налепници Отстранлив Цртан филм Животинско Ѕид Хартија за Деца Дома декорација

DEN 292.00
DEN 307.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Производ Слика/Ефект Слика/Производ Големина/Заврши Големина

Главните карактеристики

Шема:
3D Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
DF5066
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
боја:
multicolor
Соодветна употреба:
ѕидот налепници/вратата налепници/ТВ троседот декорација
Соодветно место:
спалната соба/дневна соба/свадба декорација/канцеларија
Функција:
креативни/fasion/популарна/прекрасна
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Шема:
љубов птица buttferly гранка на дрво цвет растенијата
Заврши Големина:
150*105cm

Избор на клиент