• Новак
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Кинески Национално Богатство, Симпатична Панда Шарм Ѓердан и Обетки Накит Сет од не ' Рѓосувачки Челик Жените Ѓердан Партија

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Кинески Национално Богатство, Симпатична Панда Шарм Ѓердан и Обетки Накит Сет од не ' Рѓосувачки

DEN 84.00
DEN 105.60
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Стил:
Етнички
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан и обетки
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
обетки и ѓердан
боја:
Сребро Позлатен / Злато Позлатен Ѓердан
експрес:
Бесплатен Превозот Над $5
Пол:
жените ѓердан
Материјал:
не ' рѓосувачки челик накит сет
Повод:
свадба ѓердан
MOQ:
Dropshipping Жените Ѓердан
Is_customized:
Personalized Name Necklace
Должина:
38+5 cm
Функција:
Партија Ѓердан
Пакет:
Ѓердан во Opp Вреќа

Избор на клиент