• Новак
E27 Светилка База 400W УВА UVB Светилка Рептил Керамички Топлина Светилка Носителот Штекер Светилка Фитинг Со Светлина НИ се Префрлат Приклучок

E27 Светилка База 400W УВА UVB Светилка Рептил Керамички Топлина Светилка Носителот Штекер Светилка Фитинг

DEN 454.00
DEN 567.84
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Функција :
Клип за фиксна, светилка носителот може да се ротира насока; Жици со жица за контрола на префрлување,во голема мера лесен за употреба.
Керамички светилка сопственикот, висока безбедност, може да го клипот и се откажам.
Погоден за рептили менгеме светилка, можат да бидат опремени со керамички греалки, УВА, UVB зраци, инфрацрвените греалка, итн
Матирано метал е висока температура отпорни и rotatable светилка сопственикот.
Абажур може да ротира 360 степени, а светилка носителот може да се лулаат нагоре и надолу на 180 °,
Се прилагоди на најдобро што ви треба.
Спецификација :
Материјал : Метал+керамички
Боја : Бела
Приклучок : Приклучете НИ се
Максимално оптоварување : 400 W
Модел : E27
Жица должина : 1.6 m
Пакет Се Вклучени :
1x Керамички Светилка сопственикот (без сијалица)
2x Завртки

Главните карактеристики

Бренд Име:
Smuxi
База Материјал:
Керамика и Порцелан
Гаранција:
Други
Карактеристики:
Други
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Светилка Основи
Материјал:
Метал+керамички
боја:
Бела
Приклучете:
Приклучете НИ се
Максимално Оптоварување:
400W
Модел:
E27
должина на жица:
1.6 m

Избор на клиент