• Новак
AC 100-240V да 48V DC 3А 120W Адаптер Порта 5.5 мм x 2,5 mm за Рое Switch APR10_35

AC 100-240V да 48V DC 3А 120W Адаптер Порта 5.5 мм x 2,5 mm за Рое Switch APR10_35

DEN 640.00
DEN 984.00
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Добредојдовте во мојата продавница, Ние сме сигурни онлајн продавачите. Постојат многу добри предмети со соодветна цена.Сакаат ќе може да се најде најдобрите и соодветна стоки.
Ако било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви нуди најдобри услуги. Опис : Влезен Напон : 100~240 V AC 50-60 HZ Излез Напон : 48 V Излез Тековната : 3А Излезна Порта : 5.5x2.5mm DC Моќност Plug Широко се користи во ecurity опрема, LCD, LED сијалици и фенери, комуникациска опрема, аудио-визуелни производи, дигитални производи, инструменти и др. Димензија (L*W*H) : 13.3 x x 5.5 4.0 cm(прибл) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! Пакетот вклучува : 1 x AC адаптер

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Адаптер
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
врска:
Приклучок Во
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2,5 mm
Употреба:
ac адаптер
Влезен Напон:
100~240V AC 50-60HZ
Излезниот Напон:
48V
Излезна Струја:
3A
Димензија (L*W*H):
13.3 x x 5.5 4.0 cm(прибл)

Избор на клиент