• Новак
ACEXPNM MTB Велосипед Рамка Пред Торба Главата Врвот Цевка Двојна Торбичка Допир Велосипедизам Pannier За 5.8 /6 инчен паметен Телефон на Допир

ACEXPNM MTB Велосипед Рамка Пред Торба Главата Врвот Цевка Двојна Торбичка Допир Велосипедизам Pannier За 5.8

DEN 746.00
DEN 1065.60
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

сертификација:
SGS
Бренд Име:
циклус зона
Функција:
Rainproof
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
12496
Материјал:
Polyster
торба големина:
L18cm*W1cm*D4cm
Нето тежина:
215g
Телефон Торбичка Големина:
L18cm*W9.5cm

Избор на клиент