• Новак
Mudkingdom Момчиња Божиќ Џемпери Со Елени Деца Памук О-Вратот Pullover Фестивал За Деца Пролет, Есен Облека На Децата

Mudkingdom Момчиња Божиќ Џемпери Со Елени Деца Памук О-Вратот Pullover Фестивал За Деца Пролет, Есен Облека

DEN 782.40
Во достапна форма

Пристапност

*За зима,пролет,на есен.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
ZS0522
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Момчиња
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Шема
Бренд Име:
mudkingdom
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Pullover
Бои:
Сива, Црвена, Жолта
Карактеристики:
Светло&Мека; Топло&Термички; Дише; Нема Pilling&Нема Да Овенат

Избор на клиент