• Новак
Половина Ракав Мајката на Невестата Фустани Исклучување На Рамо Чипка Appliqued Chiffon линија Свадба Гостин Формално Носат

Половина Ракав Мајката на Невестата Фустани Исклучување На Рамо Чипка Appliqued Chiffon линија Свадба Гостин

DEN 4320.00
Во достапна форма

Пристапност


Вистински Фото Зеде со себе, копија право сите се задржани.
Ве молиме изберете од нашата боја шема.
За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молиме кликнете на линкот подолу копчиња :

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
20171108007
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Beading,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Бренд Име:
Јас ДУИ Булчински
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Половина
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
експрес:
DHL, EME, ТНТ,UPS-ОТ,FEDEX
Бесплатен превозот :
да за некои земја
боја:
било која боја од бојата на табелата
Големина:
обичај се направи или стандардна големина
Висок квалитет:
Yes
целосна поставата:
Yes
Материјал:
мајка фустан
квалитет:
Висок Квалитет на мајка фустан

Избор на клиент