• Новак
Нерѓосувачки опашката крајот цевка за издувен пригушувач совет За Nissan Qashqai Dualis 2008-2013

Нерѓосувачки опашката крајот цевка за издувен пригушувач совет За Nissan Qashqai Dualis 2008-2013

DEN 1694.40
Во достапна форма

Пристапност


Објектот Fitment : Одговара за Nissan Qashqai Dualis 2008-2013
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки челик Вклучуваат : 1pcs Строги Фабрика КК тест , Добар Квалитет Загарантирана ,се Вклопува како Оригинални делови. Лесна Инсталација.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Гаранција:
Yes
Модел/Година:
Qashqai Dualis 2008-2013
Автомобил Направи:
Nissan
сертификација:
ISO9001
Производителот Дел Број:
не се применува

Избор на клиент