• Новак
2X Анти Blue-Ray 15.6 Екран Заштитник, Чувар за Dell Inspiron 15 3000 5000 7000 серија 15.6-инчен Допир

2X Анти Blue-Ray 15.6 Екран Заштитник, Чувар за Dell Inspiron 15 3000 5000 7000 серија 15.6-инчен Допир

DEN 818.00
DEN 861.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. Излупете off маска со обезбедени налепница по примената завршен.
*Да се ослободи од зрачење и електромагнетни бранови : Електромагнетни бранови изолација е до повеќе од 99.
Пакет Содржина : - 2 x 15.
*Двоен ефект оптички слој : AG слој (да се справи со анти-вртоглавица) и HD слој (за да се подобри осветлувањето на екранот) за да се елиминира око замор, па како да ги заштитите вашите очи. Се изложуваат 1/2 инч од екранот гарда, се грижи да не ги допирајте лепило страна.
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување. 30 дена со Замена или Враќање на средствата. Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!
.6"(16 : 9) 346mm*195mm, тоа покрива само на видлив на екранот дел.7 % да ви помогне да се намали зрачење извор на загадување, така што ќе можат да уживаат во удобно, природна и здрава визија. Тоа ќе ве спречи од можните штети поради оваа светлина : myopia и нарушување на спиењето.

Главните карактеристики

Употреба:
КОМПЈУТЕР / Лаптоп,Анти Blue-Ray, Screen protector
Пакет:
Yes
Бренд Име:
KH
Број На Модел На:
15.6
боја:
Транспарентна
Производи Статус:
Акции
Количина:
2

Избор на клиент