• Новак
Голема 48mm бела mabe keshi бисер ѓердани полумесечина pendant Монистра 925 сребрена свадба Жените Подарок

Голема 48mm бела mabe keshi бисер ѓердани полумесечина pendant Монистра 925 сребрена свадба Жените Подарок

DEN 682.00
DEN 802.08
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

но, ние може да се комбинираат превозот вашите елементи Природни бисери; квалитет - цена цена 800 AAAAA Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цената од 300 ДОЛАРИ AAAA+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 220 ДОЛАРИ AAAA Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 70 ААА+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 40 ААА Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 26 ДОЛАРИ АА+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена од 20 ДОЛАРИ АА Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена од 15 ДОЛАРИ, А Мушка големина 9-10мм Бисер ѓердани должина : 43-45см
поле 4 USD
По Услуга и Политика на Враќање :
-Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.
ние можеме да снабдување сите што ви треба, бидејќи ние сме најголемите бисери на големо компанија во брадата
Некои прашање, ве молиме погледнете го следново; П : што Се овие вистински вистински бисери?
A : Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери.
(Zhuji-бисери град на Кина).
Ако ние именуван нив како 11 mm, тие треба да бидат повеќе од 10мм на пример 10.
-Сите не-производ поврзани со надоместоците (како што е превозот, трансакција, обработка на уплатата, и
осигурување), не се враќа.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
ААА+
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Компатибилност:
Андроид
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
Нови
Бисер Форма:
Совршено Круг
Тип На Објект:
Ѓердани

Избор на клиент