• Новак
1 Пар Автоматски Лифт Поддржува Шок Гасни Амортизери Пролет за Nissan 350Z Купе 2003-2009 20 инчи задната врата Задните Трупот Подигање на Амортизерите

1 Пар Автоматски Лифт Поддржува Шок Гасни Амортизери Пролет за Nissan 350Z Купе 2003-2009 20 инчи задната врата

DEN 1825.00
DEN 1962.72
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Epacket / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната
3.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Пакет се вклучени :
1 Пар Автомобил Авто Гасни Амортизери Пролет Подигнете Го Поддржува
Превозот :
1. Ви благодарам многу!
.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2. Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните, бидете сигурни дека точно одговара на функцијата, e asy да се инсталира. Ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации. Годишнината Издание Купе 2-Врата Отворот За Nissan 350 Z 2003-2009 База Купе 2-Врата Отворот За Nissan 350 Z 2003-2009 Ентузијаст Купе 2-Врата Отворот За Nissan 350 Z 2005-2009 Големата Турнеја Купе 2-Врата Отворот За Nissan 350 Z 2007-2009 Nismo Купе 2-Врата Отворот За Nissan 350 Z 2003-2005 Перформанси Купе 2-Врата Отворот За Nissan 350 Z 2003-2009 Туринг Купе 2-Врата Отворот За Nissan 350 Z 2003-2006 Песна Купе 2-Врата Отворот
Спецификации :
Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (дупка центар до центар ) : 20 инчи
Локација : задната врата, Задните Трупот Лево и Десно
Карактеристики : Тефлон копија прстен обезбедува подобрена изведба Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.

Главните карактеристики

350Z-Година:
2003,2009,2008,2005,2004,2007,2006
Производителот Дел Број:
GSNN0312
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Објектот Висина:
18 cm
Објектот Должина:
20 inches
Објектот Ширина:
18.5 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Поставување на Возило:
Задната Врата Задните Багажникот Багажникот
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Тежина:
0.5 kg
Nissan Модел:
350Z
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите

Избор на клиент