• Новак
Божиќ Свадба, Роденден Виткање Шеќер Торта Силиконски Калапи Џемпери Шеми на Копчиња, Плетени Силиконски Влошки SQ17193

Божиќ Свадба, Роденден Виткање Шеќер Торта Силиконски Калапи Џемпери Шеми на Копчиња, Плетени Силиконски Влошки

DEN 768.00
DEN 959.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Совети : боја е испратена по случаен избор
Име : силикони торта мувла
Големина на :
Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..
Сертификација : ФДУ, LFGB, SGS
Карактеристики : лесен, не-токсични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е -40-230 степени!
Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.
Совети :
1. Нашето заедничко меѓународно изразат курир за слободни, пристигнување време е за 15-39 дена!
2. под еден плаќање кога се надевам дека ќе може да се удвои, проверете дали адресата е точно себе, или ако треба да се менува на друга адреса, ве молиме запомнете да контактирате со нас!
3. Ако вие само купи еден вкупен износ од повеќе од 399 долари, ние ќе го замени побрз начин на логистика, транспорт, но исто така и според вашата потреба логистика испорака!
4. Ако мислите дека нашите производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се мерењето на нови производи за вас, или враќање на куповната цена за вас!
SQX Добредојдени!

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
SQX
Број На Модел На:
SQ17193
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
боја:
случаен
Производител :
Guangdong
Текстура:
Мека

Избор на клиент