• Новак
Опашката светлина high-end обичај pendant свила chiffon Chiffon Фустан ткаенина дигитално печатење крпа платно за во лето

Опашката светлина high-end обичај pendant свила chiffon Chiffon Фустан ткаенина дигитално печатење крпа платно

DEN 1051.00
DEN 1281.12
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 112cm
Тежина : 65g/m
Состојки : Свила
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел.
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-16584125307.97.378116c5x IV1 O&id=557386913335

Главните карактеристики

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Ширина:
112cm
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент