• Новак
Шарени Геометриски Перница Случај Искачување Мрачно Солидна Мрачно Бран Ленти Триаголен Перница Покрие Оркестарот Home Office Троседот 45*45см

Шарени Геометриски Перница Случај Искачување Мрачно Солидна Мрачно Бран Ленти Триаголен Перница Покрие Оркестарот

DEN 168.00
DEN 239.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии. Ние обично брод во рок од 3 дена. Ви благодариме. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!.(Освен празник) 2.Шарени Геометриски Перница Случај Искачување Мрачно Солидна Мрачно Бран Ленти Триаголен Перница Покрие Оркестарот Home Office Троседот 45*45см
1. пренослив и перат; 2.Перница големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 см!(Околу 0. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем. Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1.Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, ве Молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Невидливи патент дизајн, лесно да се отвори и лесна дизајн. Ако сакате да се купи повеќе на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил.

Главните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
H9346
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
Mycojines
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Тебе Мрачно Солидна Мрачно Точка Триаголен Геометрија Rhombus Правоаголник

Избор на клиент