• Новак
Виножито Бран Проектор Светилка & Јазик Daren Бранови Led nightlight МИНИ-Бран Аурора Господар Ноќ светлина Круг Јазик за MP3 Телефон

Виножито Бран Проектор Светилка & Јазик Daren Бранови Led nightlight МИНИ-Бран Аурора Господар Ноќ светлина

DEN 898.00
DEN 1056.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
База Тип:
G4
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
CY01C
Тело Материјал:
ABS
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Кревет Во Соба
Инсталирајте Стил:
Downlights
Стил:
Арт Деко
Карактеристики:
Само за внатрешна употреба
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC
Заврши:
Полиран Хром
Употреба:
Дневно осветлување
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
DC
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Напон:
90-260V
Гаранција:
3 Години
Техника:
Насликани
Е dimmable:
Yes
Осветлување Област:
1-3square метри

Избор на клиент