• Новак
Туѓо RGB Боја се Менува 3D Led Ноќ Светлина Шарени Туѓо Кралицата Акрилик USB LED Табела Светилка Креативни Акција Фигура Осветлување Играчка

Туѓо RGB Боја се Менува 3D Led Ноќ Светлина Шарени Туѓо Кралицата Акрилик USB LED Табела Светилка Креативни

DEN 639.00
DEN 751.68
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor
Туѓо RGB Боја се Менува 3 D Led Ноќ Светлина Шарени Туѓо Кралицата Акрилик USB LED Табела Светилка Креативни Акција Фигура Осветлување Играчка

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Променливи
боја:
Со Далечински Управувач, Без Далечински
Бренд Име:
Liupurhome
Тип:
Атмосферата
Обликот:
Цртан филм
Е Светилки Вклучени:
No
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
DC
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
No
Тип На Батерија:
Никој
сертификација:
CCC,RoHS
Употреба:
празник
Е Батерии Се Потребни:
No
Број На Модел На:
акција фигура
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Напон:
0-5w

Избор на клиент