• Новак
Pin Отстранување Extractor Алатка за ATX EPS PCI-E ПСУ Конектор.

Pin Отстранување Extractor Алатка за ATX EPS PCI-E ПСУ Конектор.

DEN 120.00
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!
ATX PCI-E EPS ПСУ Конектор Pin Отстранување Алатка Extractor
ATX PCI-E EPS ПСУ Конектор на кабел, Pin Отстранување Extractor Алатка.
Оваа алатка работи за двете Машки и Женски конектори.
Со овој отстранување алатка може да се отстранување на било каква штета pin од конекторите.
Ова е за употреба со компјутерски ATX /EPS/ PCI-E конектори кои користат Molex бренд иглички или игли направени на нивните спецификации. Пакување се Вклучени : * 1pcs Отстранување Алатка.

Главните карактеристики

Должина на кабел:
алатка
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
ATX Pin Отстранување Алатка
Бренд Име:
angitu
Производи Статус:
Акции
боја:
Црна
Сертификат:
ROSH

Избор на клиент