• Новак
Симпатична Божиќ Дедо мраз Вели Хо Хо Хо Дома Декорација Винил Ѕид Decal Деца Децата се допаѓа Најмногу Ѕидот Налепница MC059

Симпатична Божиќ Дедо мраз Вели Хо Хо Хо Дома Декорација Винил Ѕид Decal Деца Децата се допаѓа Најмногу Ѕидот

DEN 283.00
DEN 283.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако сакате други готови големини, ве молиме контактирајте со нас пред да се нареди. · Големина : Можете да изберете заврши големини преку копчињата погоре. Ќе добиете нашиот распоред производ кој е секогаш точна. Тоа е едноставно. Изгледот големина обично се различни од заврши ефект .Карактеристики на производот : · Материјал : Животната средина; Пренослив · Место : Погоден за било каква рамна површина како што се Очила/Подови/Врати/Ѕидови/Огледала/Автомобили/Чамци/Велосипеди/Дрво/од Пластика/Метал · Пакет : Обично вклучува Винил Decal, Трансфер Филм, Инструкции на англиски јазик, Демо Примерок. Посебни потсетам : бидејќи производот е кадрава пакување на стоки, по приемот на стоката, ве молиме да се отвори фронт ќе производи кои се 1-2 ден, или изложба по се со рамен притисок на врвот, со производи повторно по заздравувањето држејќи се за да се избегне етикетирани како кадрава стане warped работ. ===============================================================================
3427383902215854
Симпатична Божиќ Дедо мраз Вели Хо Хо Хо Дома Декорација Винил Ѕид Decal Деца Децата се допаѓа Најмногу Ѕидот Налепница MC059 Големина S : 58cm x 34cm M : 99cm x 58cm
. Ние ќе се обезбеди примена на инструкциите за да ви помогне да се направи производ како ефект слика.

Главните карактеристики

боја:
Customzied Бои, Црвена
Големина:
99cm x 58cm, 58cm x 34cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
MC059
Бренд Име:
AWOO
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични

Избор на клиент