• Новак
Јастиви мастило печатач Уметност Пијалаци Кафе Печатач кафе, Храна и Пијалаци за Печатење Машина+100ml јастиви мастило+8 инчен таблет КОМПЈУТЕР

Јастиви мастило печатач Уметност Пијалаци Кафе Печатач кафе, Храна и Пијалаци за Печатење Машина+100ml јастиви

DEN 50933.00
DEN 56592.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Стави на млеко чај во времето на печатење flatbed.

Главните карактеристики

Почетен Датум:
До 2015
Max. Резолуција:
600*600dpi
Поддржува Мрежа За Печатење:
No
Број На Модел На:
кафе печатач
Бренд Име:
OLOEY
Стил:
боја
Хартија Храна Режим:
упатство
Двострано Печатење:
No
Примена:
За Комерцијални
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Инкџет
Употреба:
Мастило За Печатач
Напон:
100-240V
Брзината На Печатење:
20ppm
Макс. Големина На Хартија:
110mm

Избор на клиент