• Новак
40pcs батерија 18650 3.7 V Акумулатори li-ion 2600mAh ICR18650 литиум МЦП 26F батерии за Led Светилка Најновите

40pcs батерија 18650 3.7 V Акумулатори li-ion 2600mAh ICR18650 литиум МЦП 26F батерии за Led Светилка Најновите

DEN 3743.00
DEN 4860.48
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


40pcs батерија 18650 3.7 V Акумулатори li-ion 2600m Ah ICR18650 литиум МЦП 26 F батерии за Led Светилка Најновите Овој Линк е 40 Компјутери Батерија 18650 Сега Повеќето Продавници се Продаваат Батеријата Со Лажни Капацитет,,Нашиот производ 100% 2600m Ah Li-ion 18650 Објект спецификите Е прилагодено : да Тип : Li-Ion Номиналниот Капацитет : 2600m Ah Број на Модел : 18650 Номинален Напон : 3.7 v Големина : 18*18*65mm Опис на Производот 40 PCS/многу 18650 2600m Ah Li-ion батерија на Стандарден Напон : 3.6 V-3.7 V Полнење Напон : 4.20+/-0.03 V Празнење Отсечени Напон : 3.0 V Висина : 65.0+/-1.0 mm (2.56 во) Референтна Тежина : 47g (1.66 мл) по ќелија Должина : 65mm, со Дијаметар : 18mm Стандарден Капацитет : 2550m Ah-2950m Ah Количина : 40 PCS (многу)

Главните карактеристики

Номиналниот Напон:
3.7 V
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
18650
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Lanzhd
Замена На Батеријата:
No
Пакет:
Пакет 2
Батеријата Број:
40
Големина:
3.7v
Type1:
18650
Type2:
Батерија 18650
type3:
батерија 18650
type4:
Полнење Батерии
type5:
Батерии
type6:
3.7 V
Type7:
ICR18650
Type8:
Литиум
Type9:
Li-Ion
Type0:
Батерија 18650

Избор на клиент