• Новак
LANZYO 925 sterling silver Смарагд Приврзоци подарок за жените накит смарагд Свадба парична Казна Накит Класичен стил z040601agml

LANZYO 925 sterling silver Смарагд Приврзоци подарок за жените накит смарагд Свадба парична Казна Накит Класичен

DEN 3840.00
Во достапна форма

Пристапност


Опис На Производот
Бренд
LANZYO
Метали Тип
925 Sterling Silver
Gemstones Материјал
емералд
Скапоцен Камен Големина
(Приближни)
3*3мм
Метален Стандард За Печат
S925
жените или мажите Приврзоци за Жена
Answer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.
Технологија
Sterling silver занает
Злато позлата не е лесно да се оксидација, но на поединецот уставот, некои луѓе носат долго време, некои луѓе носат кратко време, ако умот ве молиме да се грижи.

Главните карактеристики

Гем Боја:
Емералд
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Certificate Type:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Pendant Големина:
скапоцен камен големина
Главниот Камен:
Емералд
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
Lanzyo
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
z030301agml
Обликотшема:
овална

Избор на клиент