• Новак
Новиот Бесплатен превозот Пумпи Women 's чевли во 2017 лето на нова секси високи потпетици заоблени велур удобно работа чевли 12cm

Новиот Бесплатен превозот Пумпи Women 's чевли во 2017 лето на нова секси високи потпетици заоблени велур удобно

DEN 694.00
DEN 816.48
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Повод:
Office & Кариера
Моден Елемент:
Платформа
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
Марија Janes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
zhenzhou
Број На Модел На:
XX92
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Стил:
Секси
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Избор на клиент