• Новак
22MM итни стоп притисни копче за префрлање НЕМА+NC scram Водоотпорен контрола кутија

22MM итни стоп притисни копче за префрлање НЕМА+NC scram Водоотпорен контрола кутија

DEN 258.72
Во достапна форма

Пристапност

1.контактирајте го националниот КООРДИНАТОР + контактирајте НЕ
2.итни стоп функции
црвено печурки главата pushbutton, со дијаметар од 40mm, latching се сврти кон ослободување
Работна температура : -35 до +70 сте C

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
НЕМА+NC 22MM
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC

Избор на клиент