• Новак
BF040 Мултифункционален нерѓосувачки челик нож за лупење, Кујна нож за лупење кора поставена овошје нож grater парче нож за лупење нож 3pcs/set

BF040 Мултифункционален нерѓосувачки челик нож за лупење, Кујна нож за лупење кора поставена овошје нож grater

DEN 316.00
DEN 527.52
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
Мултифункционален нерѓосувачки челик нож за лупење, Кујна нож за лупење кора поставена овошје нож grater парче нож за лупење нож 3pcs/set
Објектот Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Главните карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Бренд Име:
SAFEBET
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ,LFGB,ОД FDA
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
478-3
Овошје & Растителни Алатки Тип:
нож за лупење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
as detail
Тежина:
171g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пакување:
картичка торба
is_customized:
Yes

Избор на клиент