• Новак
10pcs/многу Долго се Справи со Црвена Боја Свадба Чадор Полите Чипка Принцеза Лејди Девојка Дожд Sunshade Чадор Parasol ZA5233

10pcs/многу Долго се Справи со Црвена Боја Свадба Чадор Полите Чипка Принцеза Лејди Девојка Дожд Sunshade Чадор

DEN 7374.00
DEN 7762.08
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
Чадори
Шема:
Долго се справи со Чадор
Функција:
Сите во 1
Големина:
L
Контрола:
Полу-Автоматски
Возрасна Група:
Возрасни лица
Панел Материјал:
Чипка
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Производот:
Занает Чадор
Број На Модел На:
ZA5233
Материјал:
Сатенски

Избор на клиент